Odborná exkurze ve výrobním závodě společnosti BOSCHUNG v Maďarsku

Ve dnech 16. – 19. 9. 2015 se na pozvání společnosti KONNEX TRADE CZ, s.r.o., uskutečnila odborná exkurze ve výrobním závodě společnosti BOSCHUNG v Maďarsku, v městečku Dévaványa. Ubytováni jsme byly v klidné lokalitě městečka Szarvas v hotelu Liget. Zde jsme také navštívili společnost BIOGÁS, která provozuje bioplynovou stanici zpracovávající kejdu, zelený odpad z města a kapalný odpad.

Během těchto pár dní, jsme se dozvěděli hodně zajímavostí z výrobního programu společnosti BOSCHUNG a mezi účastníky zájezdu se diskutovalo o u nás připravovaném zákoně o odpadech. V čase volna jsme navštívili místní tržiště a také relaxovali v bazénovém komplexu hotelu. Uskutečnilo se zde také jednání Rady sdružení, kde hlavním tématem byla příprava Podzimního Kongresu.

Děkujeme společnosti KONNEX TRADE CZ za přípravu zájezdu, p. Szabovi taktéž za pomoc s přípravou zájezdu a překlad a všem účastníkům za dochvilnost a slušné chování.