51. Kongres Sdružení komunálních služeb ve Špindlerově Mlýně

Hotel Harmony Club Špindlerův Mlýn byl ve dnech 23.-25.11.2016 hostitelským místem 51. Kongresu Sdružení komunálních služeb..

Po předchozím výročním setkání SKS na Valeči jsme připravili v pracovní části Kongresu velmi aktuální téma a to ,, Zadávání veřejných zakázek In- House,,. Vstupní přednáška Ing. Blažka obohacená diskusními dotazy členů SKS jistě přispěla k orientaci účastníků v dané problematice. Ostatně v plénu se vyskytl názor, že bychom toto zajímavé téma měli na některém z příštích setkání opakovaně diskutovat .

Na odpolední prezentaci vystavovatelů komunální techniky v interieru i venkovní ploše hotelu se představilo cca 50 firem v čele s sponzorující firmou Moram s.r.o. a Asseco a.s. Praha. V dalším, již oddychovém večerním programu zahrála na dobrou náladu Varmužova cimbálovka a následně k tanci DJ Packan. Před pátečním rozjezdem do našich působišť pro nás připravilo vedení hotelu prohlídku sklepních pater budovy. Součástí stavby hotelu byl totiž protiatomový kryt pro bývalé vládní představitele, který je dnes upraven na muzeum s dobovým interiérem.

Ing. Matucha Josef
Asistent předsedy SKS